Video/ Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien e veçantë që ka me vajzën e Mark Frrokut

Video/ Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien e veçantë që ka me vajzën e Mark Frrokut

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka zbuluar marrëdhënien që ka me vajzën e Mark Frrokut.

Në një video të postuar në “Instagram”, Rudina shfaqet e përqafuar ne Ertën, vajzën e Mark Frrokut, teksa këndojnë së bashku.

https://www.instagram.com/rudinadembacaj/?utm_source=ig_embed

Kujtojmë, se edhe më parë Rudina ka treguar se është prezantuar me familjen e partnerit të saj, ish-deputit Mark Frrokut.

“Jam prezantuar me fëmijët e Markut. Tashmë jemi një familje. Nuk e di nëse do t’ja dal të jem afër vendit të nënës së tyre, por jam një shoqe shumë e mirë. Nuk është e lehtë të arrish t’u kthesh buzëqeshjen fëmijëve dhe prindërve të Markut pas lëndimit që kanë përjetuar, por unë ja kam arritur mrekullisht”, u shpreh disa ditë më parë Rudina.

TAGS