(VIDEO) VMRO-DPMNE ende nuk e mohon se ka arritur marrëveshje me BDI-në

(VIDEO) VMRO-DPMNE ende nuk e mohon se ka arritur marrëveshje me BDI-në

VMRO-DPMNE është duke punuar për të formuar shumicë parlamentare, deklaroi sot zëdhënësi i partisë, Dimçe Arsovski, duke shtuar se ai “as nuk i konfirmon dhe as i mohon informacionet nga burime të pakonfirmuara dhe të paidentifikuara” që partia i ka ofruar qëndrimet me BDI-në për të formuar qeveri.

(VIDEO) VMRO-DPMNE ende nuk e mohon se ka arritur marrëveshje me BDI-nëhttps://www.almakos.com/video-vmro-dpmne-ende-nuk-e-mohon-se-ka-arritur-marreveshje-me-bdi-ne/

Gepostet von Almakos.com am Donnerstag, 6. August 2020