Vidhen stoli ari në një banesë në Pejë

Vidhen stoli ari në një banesë në Pejë

Një femër në Pejë ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë depërtuar në banesën e saj duke i vjedhur një sasi stoli ari, bizhuteri, katër orë dore dhe disa gjësende tjera.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ka bërë të ditur policia.

Rasti vazhdon të hetohet nga njësitet policore. /Telegrafi/

TAGS