Vjen dhe puthja/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nuk përmbahen më, postojnë foto duke u puthur

Vjen dhe puthja/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nuk përmbahen më, postojnë foto duke u puthur

Jeta personale e aktores Rudina Dembacaj ka qënë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, fillimisht për ndarjen nga ish-bashkëshorti e më pas për zyrtarizimin e lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Përmes një postimi në “Instagram”, ditën e djeshme  Rudina tregoi se së bashku me ish-deputetin Frroku po nisen drejt një udhëtim. Ndërsa pak minuta më parë në rrjetin social në fjalë ajo postoi një foto duke u puthur në rrugët e qytetit me partnerin dhe duken më të dashuruar se kurrë.

Aktorja ka vendosur të na lërë ende kuriozë për destinacionin që çifti ka zgjedhur për të shijuar kohën me njëri-tjetrin.

TAGS