VMRO: Qesharak vendimin për lirimin e Janevës, fajtori kryesor është Zaev

Tash esht Koha

VMRO-DPMNE-ja e cilësoi si tragjike dhe qesharake vendimin për lirimin e Katica Janevës nga paraburgimi. Opozita dyshon se ka skenar për realizimin e marrëveshjeve me personat e përfshirë në rastin “Reket” dhe të pengohet siç theksohet në reagim të zbulohet se fajtori kryesor është Zoran Zaev.

The post VMRO: Qesharak vendimin për lirimin e Janevës, fajtori kryesor është Zaev appeared first on ALSAT-M.

Tash esht Koha