VoxPop: Për kë do të votoni në zgjedhjet e 6 tetorit?

VoxPop: Për kë do të votoni në zgjedhjet e 6 tetorit?
19:59 | 4 Tetor 2019

Qytetarët kanë treguar se për kë do të votojnë në zgjedhjet e 6 tetorit.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët u pyetën se kë do ta votojnë në zgjedhjet e 6 tetorit, shkruan lajmi.net.

Ata treguan se kë kanë vendosur ta votojnë dhe cila është arsyeja, madje kishte prej tyre që për aryse të ndryshme thanë se nuk do të dalin të votojnë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se cilat ishin përgjigjet e qytetarëve në lidhje me atë se kë do e votojnë më 6 tetor. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS