‘Want my love’ publikohet nga Lindita Halimi

‘Want my love’ publikohet nga Lindita Halimi
23:12 | 22 Shtator 2019

Lindita Halimi bën rikthimin e saj në muzikë.

Lindita Halimi është rikthyer sërish në muzikë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja pas disa viteve pauzë është rikthyer me një super performancë në javën e parë të ‘Këngës Magjike’.

Kënga me të cilin ajo bëri rikthimin titullohet ‘Want my love’ dhe tani është publikuar edhe në kanalin zyrtar të Linditës në Youtube.

Në linkun e mëposhtëm mund ta shihni performancën e këngëtares. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS