Werner vazhdon të jetë në shënjestër

Werner vazhdon të jetë në shënjestër

Ylli i Leipzing, Timo Werner vazhdon të jetë në shënjestër të klubeve të mëdha evropiane.

Pas Liverpoolit dhe Interit, tani në garë për gjermanin kanë hyrë edhe Barcelona dhe Manchester United.

Sipas mediave spanjolle, “Blaugranat” dhe ‘Djajtë e Kuq’ janë duke përgatitur ofertën për Werner.

Megjithatë, thuhet se lojtari është i prirur që të transferohet tek Liverpooli, skuadër kjo që prej kohësh është duke e monitoruar sulmuesin gjerman.

MEDIAL.mk