Wolves e deklason Arsenalin pas pjesës së parë

Wolves e deklason Arsenalin pas pjesës së parë
Tash esht Koha

Wolves e ka deklasuar Arsenalin pas pjesës së parë të ndeshjes së mbetur për javën e 31-të.

Skuadra e Espirito Santo është duke fituar 3:0 në shtëpi pas pjesës së parë kundër Arsenalit.

Neves në minutën e 28’, Doherty në minutën e 37’ dhe Jota në minutën e 45’, shënuan për vendasit.

Me këtë humbje eventuale, Arsenal rrezikon seriozisht mbetjen jashtë zonës së Ligës së Kampionëve./Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS