Xeni po vjen me dy duete, ja me kë ka bashkëpunuar

Xeni po vjen me dy duete, ja me kë ka bashkëpunuar

Xeni ka zbuluar detaje rreth projekteve të reja muzikore.

Xeni ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka dhënë disa detaje rreth projekteve të reja muzikore, dy prej të cilave do të jenë duete.

Ai po ashtu ka folur edhe rreth jetës private, në veçanti për ndjenjën e të qenit gjysh.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Xenit dhe mësoni se me kë po bën duet. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS