Xhesika Berberi me fustan në vaskë

Xhesika Berberi me fustan në vaskë
19:00 | 26 Maj 2019

Xhesika Berberi po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare e cila po jeton dhe vepron në SHBA, Xhesika Berberi i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë disa fotografi ku pozon nga vaska, dhe shfaq këmbët e saj seksi.

Brenda pak minutave modelja arriti të marr një numër të konsiderueshëm pëlqimesh në fotografitë e fundit. /Lajmi.net/

TAGS