Yllka Kuqi pozon para pasqyrës, merr vëmendje me elegancë e provokim

Yllka Kuqi pozon para pasqyrës, merr vëmendje me elegancë e provokim

Yllka Kuqi ka marrë sërish vëmendjen para pasqyrës.

Këngëtarja Yllka Kuqi e ka dëshmuar edhe njëherë se është e sigurtë në veprimet e saj andaj pavarësisht kritikave ajo vazhdon të duket elegante e provokoj me gjoks, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Yllka i ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram dhe ka marrë kështu sërish vëmendjen.

Sa i përket angazhimeve në muzikë, ajo po vazhdon të jetë aktive nëpër mbrëmje muzikore dhe po shijon suksesin e projeteve muzikore të realizuara më parë të cilat edhe sot po vazhdojnë të pëlqehen nga ndjekësit./Lajmi.net/

TAGS