Yllka Kuqi shkëmben puthje romantike me bashkëshortin

Yllka Kuqi shkëmben puthje romantike me bashkëshortin

22:01 |

Yllka Kuqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në një moment intim me burrin.

Yllka Kuqi është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht poston imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet duke shkëmbyer puthje pasionante me burrin.

I ngjajshëm

Për ndryshe, Yllka është vazhdimisht aktive me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, por nuk mungojnë as këngët e reja. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

22:01 |

TAGS