Young Zerka publikon duetin me Eri Dee

Young Zerka publikon duetin me Eri Dee
17:44 | 11 Tetor 2019

Young Zerka sapo ka publikuar këngën e re.

Young Zerka, ashti siç e kishte paralajmëruar, sapo publikoi projektin e tij të ri, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për këngën me titull “Money”, të cilën e solli në duet me Eri Dee dhe ia shoqëruan edhe videoklipin.

Për muzikën u kujdes Alandy dhe Eri Dee, për melodinë Young Zerka dhe Alandy, tekstin e shkroi Zerka, e përcolli me kitarë Rubin Kaso, ndërsa për videon u kujdes Pro Video.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Money”, kënga më e re nga Young Zerka dhe Eri Dee. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS