Zbulohen imazhe nga martesa e Fiona Gllavicës

Zbulohen imazhe nga martesa e Fiona Gllavicës
21:41 | 12 Korrik 2019

Aktorja Fiona Gllavica i ka dhënë fund beqarisë.

Fiona Gllavica e cila famën më të madhe mori në serialin ‘Cka Ka Shpia’ sot i ka dhënë fund beqarisë, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale po qarkullojnë disa fotografi nga dasma e ‘Pajtesës’ dhe Arbnor Pacollit të cilët pas një kohe në lidhje po e kurorizojnë dashurinë e tyre.

Kujtojmë se në jetën artistike Fiona përveç serialit ‘Cka Ka Shpia’ ka qenë e angazhuar edhe me skeqe teatrale. /Lajmi.net/

Fotoja e dytë:

TAGS