Zbulohet identiteti i viktimave

Ka mbërritur në 15 numri i viktimave nga aksidenti tragjik ndërkohë që 7 persona mbeten në gjendje të rëndë. Tashmë është zbuluar edhe identiteti i personave që humbën jetën në aksidentin e një ditë më parë në autostradën Shkup-Tetovë, kur autobusi i udhëtarëve u rrokullis në afërsi të fshatit Llaskarcë. Gjatë këtij edicioni do të realizojnë tre lidhje të drejtpërdrejta për të mësuar detajet e fundit sa i përket gjendjes shëndetësore të personave të lënduar, për detajet e fundit nga hetimi lidhur me shkaqet e aksidentit si dhe për atmosferën në Gostivar ku ka filluar edhe ceremonia e varrimit e viktimave.

Loading…

TAGS