“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube

Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube.

Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ri në të gjitha platformat muzikore, shkruan lajmi.net.

Projekti i ri i këngëtares erdhi në duet me Soolking, të cilën e këndojnë në disa gjuhë, përfshirë edhe atë shqipe.

Për ndryshe, kënga shoqërohet edhe me videoklip, i cili është punuar nga Max Production, ndërsa teksti është shkruar nga Dhurata, Soolking dhe BigBang.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri, kënduar nga Dhurata Dora. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS