Zëri mbushi shtatë muaj, Elita ia kushton fjalët më të bukura

Zëri mbushi shtatë muaj, Elita ia kushton fjalët më të bukura
21:42 | 20 Shtator 2019

Elita Rudi i dedikoi fjalë zemre djalit me rastin e shtatë mujorit.

Elita Rudi ka publikuar disa imazhe të djalit të saj, Zërit, të cilat ia kanë realizuar në pushime, shkruan lajmi.net.

Përmes këtyre fotografive, moderatorja uroi djalin me fjalët më të ëmbla, që rrjedhin nga zemra e një nëne.

“Më lejo të të dua pak më shumë, para se të mos jeni më i vogël. Urime shtatë mujorin fëmija im”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Zëri është fëmija i vetëm i Elitës dhe Gjikos. /Lajmi.net/

TAGS