Zhegrova dhuron spektakël në “Fadil Vokrri”, turpëron kundërshtarin

Kosova
vazhdon të barazojë 0-0 me Gjibraltarin në “Fadil Vokrri”.

Bernard
Berisha, Florent Muslija dhe Atdhe Nuhiu kishin disa raste të mira shënimi, por
rezultati vazhdon të jetë ashtu saç edhe si nisi takimi, 0-0, raporton Gazeta
Express.

Sido
që të jetë, Edon Zhegrova po përkujdeset që të dhurojë spektakël.

Për një moment, ai ia kaloi topin nën këmbë Casciaros, duke nxitur ovacione në “Fadil Vokrri”.

BURIMI: https://www.gazetaexpress.com/sport/