ZYRTARE: Sturridge befason me klubin e ri

ZYRTARE: Sturridge befason me klubin e ri
17:34 | 21 Gusht 2019

Daniel Sturridge është transferuar në Turqi.

Daniel Sturridge është futbollist i ri i Trabzonspor në Turqi.

Ish futbollisti i Liverpoolit u largua nga Anfield pas skadimit të kontratës me Reds dhe ka vendosur ta vazhdojë karrierën në elitën e futbollit turk, përcjell lajmi.net.

Trabzonspor ka zyrtarizuar transferimin e tij me një postim në rrjetet sociale. /Lajmi.net/

TAGS